Anna si dá sušenky z konopí. Jak dopadne, sledujte v předpremiéře seriálu Krejzovi

Anna Vymešová má plné zuby toho, jak ji její nadřízený Leon v práci prudí. Vyzkouší proto i jinou nabídku – ve firmě, která peče sušenky z konopí. A samozřejmě také ochutná. Jak veselé sušenky Anička zvládne? Sledujte seriál Krejzovi v předpremiéře online již nyní nebo v úterý ve 20.15 na Primě.

Když se Leon lží stal šéfem pobočky, nastaly Anně těžké časy. Leon se ji snaží všemožně z pozice vedoucí odboru vystrnadit. A trochu to vypadá, že se mu to snad i přes nesouhlas jejích podřízených podaří.

Anna se rozhodne kývnout na nabídku šéfovat a dohlížet na firmu, která se živí pečením konopných sušenek. Zprvu má vůči firmě jasnou nedůvěru, když ale sušenky ochutná, naprosto obrátí.

Sledujte video ze seriálu Krejzovi:

Jak se Anča bude cítit, až sušenky začnou působit? A jak se bude cítit ve volnomyšlenkářské firmě, která je na opačném konci spektra než její stávající práce v bance? Možná vás překvapí! Podívejte se na to už teď online v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně, nebo si počkejte na úterý, kdy epizodu ve 20.15 vysílá Prima.

Sdílejte článek
Štítky seriál krejzovi online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.