Bachor se snaží sbalit Dášu. Ale dosti nešikovně…

V Krejzových se rýsuje další vztah. Jaký? Přece mezi maminkou Petra Dášou a Bachorem, chovatelem různé zvěřiny, především týrané drůbeže. Dívejte se na seriál Krejzovi v úterý od 20.15 na Primě.

Petr dává své matce dost zabrat, ona si to ale líbit nenechá. Když se nyní naskytne možnost trochu ji poškádlit při jedné z jejích pravidelných návštěv veterinární ordinace, Petr neváhá ani minutu.

Přichází totiž Bachor, milovník vší zvířeny a bývalý partner jeho matky. Jak sám prohlásil, nebyli daleko od toho, aby byl Petrův otec! Časy se sice změnily, nicméně jeho náklonnost k Petrově matce je neměnná. Jen ona jeho snahy stále odmítá.

Podívejte se na video:

Jen úplný ňouma by si ale nevšiml, jak to mezi těmi dvěma jiskří. Co myslíte, dají to dohromady? Sledujte Krejzovy vždy v úterý a čtvrtek od 20.15 a dozvíte se to.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.