Báře dává osudová znamení její nenarozené dítě. Co na to Marta Flanderková?

Marta přitáhne do vily Krejzových dle jejích slov věhlasnou kartářku. Sama si k ní chodí pro rady do života, a byla by ráda, kdyby se kartářka podívala na osud i sestrám Krejzovým. Ty na karty sice moc nejsou… Ale zrníčko pochybnosti v nich zasít mohou. Sledujte seriál Krejzovy v úterý od 20.15 na Primě.

Bára s Ondrou stále přemýšlí, zda by neměli mít ještě jedno dítě. Jejich syn Luky to sice odmítá, moc váhy ale jeho názor nemá. Navíc, když kartářka předpoví, že na Báru čeká ještě jedno miminko, i jinak racionální Báru to trochu poblázní.

Všude navíc začne vidět drobná, leč o to častější znamení. A Marta Flanderková má jasno. Bářino vesmírné dítě jí posílá znamení.

Podívejte se na video:

Podlehne Bára, a hlavně Ondra osudovým znamením, která jim jejich dítě vysílá, a „skočí na to“, nebo se nakonec vše vysvětlí racionálně? Sledujte seriál Krejzovi v úterý od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.