Bude Anna v seriálu Krejzovi řídit celou banku? Dost možná, držte jí v úterý palce!

V bance, kde Anna Vymešová pracuje, vyhlásili výběrové řízení na ředitelku místní pobočky. Ačkoliv zpočátku nechce, do řízení se Anička přihlásí. Podaří se jí uspět? Dívejte se v úterý ve 20.15 na Primě na další epizodu seriálu Krejzovi.

Stát se ředitelkou pobočky banky, to je dlouhodobě sen Aničky Vymešové. Sama si příliš nevěří, že by výběrové řízení mohla vyhrát, kamarádky z práce ji ale přesvědčí, aby se také přihlásila. Po neformální schůzce s vedením banky to začíná vypadat, že by to mohlo i dobře dopadnout.

Podívejte se na upoutávku seriálu Krejzovi:

Do řízení se ale přihlásí i Annin velký konkurent a samolibý kolega Leon, který je pro získání postu ochoten udělat naprosto cokoliv. Klidně přistoupí k nekalým praktikám!

Danka zpět v rádiu

Rádio Best se potácí s komplikacemi s inzerenty, kteří odmítají spolupráci, a finanční situace rádia se tím pádem dost zhoršuje. Čím to je? Rádio Best evidentně nemá nikoho, kdo by inzerci dokázal chytře prodat. Někoho, jako je Danka…

O ní ale Honza Roubal až donedávna nechtěl ani slyšet, protože mu přijde neorganizovaná a neschopná. Vypadá to ale, že na ni pomalu začíná měnit názor. Co na to Danka?

Kde vzít super kšeft?

Ondra Dam začíná být demotivovaný z toho, jak se nehýbou zakázky jeho truhlářské firmy. Po několika průšvizích, za nimiž stojí Mareš, na tom hlavně firma není finančně vůbec dobře. Chtělo by to prostě dobrý kšeft.

Ale kde ho vzít? Nabídne se Čumpelík, což samo o sobě zavání dost velkým problémem. Tentokrát to ale vypadá, že by to mohlo klapnout a že by byl Čumpelík opravdu prospěšný…

Jenže s Čumpelíkem jeden nikdy neví. Jak to dopadne, to uvidíte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Krejzovi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.