Bude mít Ondra Dam šanci proti úspěšnému a sexy fešákovi, co nadbíhá Báře?

Bára Damová je úspěšná žena, dokonce úspěšnější než její muž. A vedle toho je také krásná, což si Ondra dobře uvědomuje, a to poměrně bolestně. Nyní bude mít dost velký pocit ohrožení. Co myslíte, je jeho manželství v podobném ohrožení, jako se ocitlo manželství Petra a Aničky, nebo může být v pohodě? To se dozvíte ve čtvrteční epizodě Krejzových, která začíná ve 20.15 na Primě.

Bára získala nový obchod, velkou zakázku, která jí zajistí dlouhodobý přísun peněz. Zakázka vypadá perfektně a Ondřej je na svoji manželku hrdý, ovšem jen do momentu, kdy se seznámí se zadavatelem zakázky.

Je to totiž pěkný chlap, o něco mladší než on sám, vysportovaný, vtipný a co je nejhorší, evidentně jeho zájem o Báru není čistě obchodní. Jak tohle Ondřej unese?

Podívejte se na video:

Touhle scénou to ale neskončí. Dívejte se na seriál Krejzovi ve čtvrtek od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.