Bylinná směs Báry bude v úterý v seriálu Krejzovi dělat divy. Možná až moc!

Bára Damová je šikovná a činorodá, vlastně se jí všechno, co vyzkouší, daří. Nejinak tomu bude i s bylinkovými směsmi pro zdraví a pohodu. Protože je ale práce stále víc a víc, rozhodne se najmout si pomocnou pracovní sílu, a dost možná v tom bude kámen úrazu… Proč? To uvidíte v úterý v další epizodě seriálu Krejzovi, která startuje od 20.15 na Primě.

Bára je v poslední době v jednom kole. Její designové výrobky se skvěle prodávají, stejně jako dekorace, které sama pomalu nestačí vyrábět. Když se nedávno vrhla do bylinkářství a příprav bylinných směsí, brzy se rozkřiklo, že balíčky skvěle fungují a u Damových se dveře netrhnou. Jenže jak Márty začal s natáčením pořadu s Janem Krejzou, Báře tak odpadla tolik potřebná výpomoc a ona sama již přestává na všechno stačit.

Podívejte se na upoutávku k další epizodě seriálu Krejzovi:

Jejího tchána proto napadne, že by se jí mohla hodit po dobu jeho absence výpomoc, a domluví Báře mladou slečnu, která jí má pomoci s přípravou bylinných směsí. Jak se ale ukáže, výpomoc není zdaleka tak pečlivá, jako je sama Bára.

Což se u bylinných směsí, kde záleží na každém gramu, může tvrdě nevyplatit. Bára se navíc dozvídá, že jedna z jejích zákaznic skončila v nemocnici, a začíná mít obavu, že by na vině mohla být právě její bylinná směs…

U Petra se dolar neplatí. Nebo ano?

Petr Vymeš má jako veterinář až příliš dobré srdce, to se všeobecně ví. Když jedna z jeho pacientek nebude mít na zaplacení operace jejího pejska normálními penězi, nezbyde Petrovi, než jako platbu přijmout starý dolar. Je sice úplně bezcenný, ale co na tom, přece se se starou paní nebude soudit…

Petr se tak stane terčem vtípků a žertů, především ze strany Lubora Flanderky a dalších filištínů. Jenže když se o dolar začne Lubor začínat víc a víc, začíná být jasné, že dolarová bankovka možná zdaleka nebude tak bezcenná, jak se původně jevila. Opravdu je možné, že by nakonec na celé záležitosti Petr vydělal?

Aniččin zvláštní vkus na oblečení, které přidává kila navíc... To zdaleka nebudou jediná kila, která se budou v úterní epizodě Krejzových řešit. Pavel se v parku potká se svým bývalým spolužákem Jirkou, kterého skoro nepozná, za léta, kdy se neviděli, totiž Pavel trochu nakynul. Ono se ale vzhledem k jeho apetitu není, čemu divit:

Bohužel, tloušťka už ale začíná nejenom Pavlovi, ale i celé jeho rodině přidělávat zdravotní problémy. Jak to ale zaonačit, aby Jirka zhubl? To by nebyl Pavel, aby si s tím neporadil!

Podívejte se na to v další epizodě seriálu Krejzovi v úterý ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky seriál krejzovi online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.