Chudák Radvan je nemocný. V seriálu Krejzovi ho nakazila Cinda. A taky se o něj bude starat!

Není nad to, když má muž rýmičku… A zejména, pokud se jedná o univerzitního profesora, jakým je Radvan. Co vymyslí Čumpelík, aby dostal Radvana do izolace? To uvidíte v úterý od 20.15 na Primě.

Cinda s Radvanem spolupracují s nejen ve škole coby kolegové – kantoři, ale i v rámci řešení grantů. A právě při jednom takovém řešení grantů se Cindě „podaří“ Radvana nakazit rýmičkou. A ačkoliv to běžně vůči mužům nedělá, tentokrát dílem pocitem viny a dílem zodpovědnosti, se rozhodne o Radvana postarat.

Podívejte se na ukázku ze seriálu Krejzovi:

Jenže jak je Radvan trochu hypochondr, svoji nemoc s gustem zveličuje. Což se zase moc nelíbí nikomu z rodiny Krejzových, zejména s ohledem na těhotnou Báru. Situaci se rozhodne se svým typicky proaktivním přístupem řešit Čumpelík. Vymyslí dokonale funkční izolační stan.

Nevěříte? Mrkněte se na exkluzivní video z Krejzových:

Opravdu je Radvan tak nemocný? Nebo bude nakonec nemocný někdo úplně jiný? To se dozvíte v další epizodě Krejzových, na kterou se můžete podívat již nyní exkluzivně v iPrima Videopůjčovně. Nebo si počkat na úterý 20.15, kdy ji vysílá televize Prima.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.