Chystá se tajná oslava. A Čumpelík ji opět naruší! Dívejte se na Krejzovy v předpremiéře

Ondra Dam má 45. narozeniny. Sám je sice slavit nechce, tužbám rodiny po oslavě ale stejně neuteče. A díky Čumpelíkovi se oslava tradičně zvrtne. Podívejte se na 50. epizodu Krejzových v předpremiéře díky iPrima Videopůjčovně!

U Krejzových mohou oslavenci třeba prosit na kolenou, ale mají smůlu – oslava prostě musí být! Ondra Dam má na manželku štěstí, jeho Bára utajenou oslavu organizovat tentokrát odmítá a manželovi se dušuje, že nic neproběhne. Z její hlavy však také žádný plán nevzejde… Jenže to by nesmělo být Aničky. Rozená organizátorka se totiž i přes výslovný nesouhlas oslavence a nevoli jeho ženy rozhodne party uspořádat.

Anna se postará nejen o catering, hosty, narozeninové překvapení a vše možné i nemožné, ale také o zábavu. A tady je právě kámen úrazu. Zábavy se nikým nezván zhostí Čumpelík.

Podívejte se na video z Krejzových:

Podaří se Čumpelíkovi naštvat svým vystoupením Ondru ještě více než Anna utajenou oslavou? A kdo bude mít nakonec z oslavy největší radost? To uvidíte v televizi Prima ve čtvrtek od 20.15, nebo se na padesátou epizodu Krejzových můžete podívat již nyní, v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.