Cindě v úterý v Krejzových uteče milovaný pejsek jejího otce. Tohle Krejza nepřežije!

Jan Krejza svěří svoji milovanou jezevčici Emilku na hlídání Cindě. A ta se jako nejlepší hlídač zrovna neosvědčí. Emilka jí totiž uteče. Jak se na to bude tvářit její otec? Mrkněte se na to v úterní epizodě Krejzových, která startuje ve 20.15 na Primě.

Anna nemá důvod ke klidu. Když už konečně pomalu vyšuměla její akce s Tomášem Podzimkem, je na obzoru další stres – Aneta si má vybrat vysokou školu a její představy se rozhodně neslučují s představami její matky.

Chce se totiž hlásit na divadelní fakultu namísto ekonomky, kterou jí vybrala její matka. Anna je přesvědčená, že vysoká škola ekonomická je to nejlepší, co může Aneta vystudovat. Flanderkovi ale Annin názor nesdílejí. A Anna zase nesdílí jejich názor o tom, že jsou přátelé…

Podívejte se na video z Krejzových:

Ondřeje přemlouvá jeho bratr Viktor ke spolupráci – chce, aby pracoval jako právní specialista na smlouvy v jeho advokátní kanceláři. Ondrovi se spolupráce s Viktorem moc nezamlouvá, protože na práci mají každý trochu jiný názor. Jenže tahle nabídka se nakonec nejeví vůbec tak špatně!

Jan Krejza odjíždí pracovně na několik dní z vily. Svoji milovanou jezevčici Emičku svěří na hlídání Cindě, což se v reálu nebude jevit jako nejlepší nápad.

Podívejte se na video z Krejzových:

Emička jí samozřejmě uteče a Cinda s Mártym budou mít plné ruce práce, aby ztraceného pejska našli.

V Rádiu Best řádí chřipka a kvůli nedostatku zaměstnanců získá Danka novou povinnost – během noci má v rádiu dohlížet na noční vysílání. Stane se ale něco, co nikdo nečekal…

Danka má nicméně od Michala výslovně zakázáno vysílat. Jenže když jde o lidský život, Danka zákaz poruší. Nebude ji to ale stát práci, až se o tom Michal dozví?

Jaryn a Karen

Za Krejzovými přijede strýc Jaryn se svým synem Karenem. Ten žil až donedávna v Americe a Jaryn o něm vůbec nevěděl. Nyní se ale o něm dozvěděl a syna hned pozval, aby se s ním celá rodina seznámila. Zejména Anna bude mít ve vztahu k jejímu zájmu ohledně Anetiny budoucnosti mnoho všetečných otázek.

Přesvědčte se o tom ve videu z Krejzových:

Na Krejzovy se podívejte v úterý od 20.15 na Primě a nezapomeňte, že seriál můžete sledovat také ONLINE na iPrimě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.