Čtvrteční Krejzovi: Danka vydrží sto dní bez rande. Jednoduché to ale mít nebude!

Danka je po nepovedeném vztahu s Rudou a hlavně kovářem Markem poněkud zatvrzelá vůči mužům. Teď to ale bude mít sakra těžké. Proč? To uvidíte ve čtvrtek v Krejzových. Na Primě startujeme ve 20.15.

Bára si začíná všímat toho, že stárne. Má totiž pocit, že se jí poněkud zhoršuje zrak. Jenže brýle podle ní nosí jen staré dámy a Bára se chce tomu, aby působila staře, co nejvíc vyhnout. Začíná to být ale čím dál komplikovanější a jejích problémů s tím rozšifrovat psaný text si začíná všímat i zbytek rodiny.

Janu Krejzovi přijde dopis informující i digitalizaci katastru s nepříjemnou zprávou – část pozemku, o němž se domnívali, že náleží k jejich zahradě, patří Flanderkovým. Ti budou chtít z pozemku určitě vytěžit co nejvíc. Ondra spočte, že pozemek o dané výměře vyjde zhruba na třicet tisíc korun. S tím se Anna odmítá smířit, ale proti Flanderkovým nebude mít šanci.

Podívejte se na video:

Danka se vsadí s Pájou o tom, že po dobu sto dní nepůjde na rande. Inspiruje ji k tomu pozvání na rande od Mirka Dobeše.

To přece nemůže přijmout:

Než by totiž šla na rande s Mirkem, všechny chlapy si ráda odpustí. Jenže to zdaleka nebude mít tak jednoduché. Doktor Ivan Verner, kterého coby stopaře na výletu mylně považovali za uprchlého psychopata, má totiž o Danku, jak to vypadá, zájem…

Pájovi i Janě je jasné, že tuhle sázku Danka prohraje. Ta o tom nechce ale ani slyšet. Pája navíc přesvědčí Danku, že ji Ivan uhání. Když se Ivan tedy objeví v Rádiu Best, Danka ho patřičně uzemní. Až pak se dozví, že v rádiu vlastně Ivan není až tak úplně kvůli ní. Prostě další typický trapas à la Danka.

Celou epizodu Krejzových uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Primě. Nebo se na ni můžete podívat již nyní díky iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek
Štítky brýle krejzovi online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.