Čumpelík má vážný zdravotní problém. Nebo spíš tvrdý… Sledujte ve čtvrtek Krejzovy!

Fero Čumpelík je zdravý jako řípa. Má ale pocit, že by mohl mít problémy se srdcem, a na základě svých neopodstatněných obav a snahách je řešit, skončí nakonec s prekérní zdravotní komplikací v nemocnici. Sledujte seriál Krejzovi ve čtvrtek od 20.15 na Primě!

Chystá se rodinná sešlost – zlatá svatba strýce Olina, a Anna se rozhodne s sebou vzít Tomáše. Je odhodlaná přesvědčit zbytek rodiny, že toto je nový muž jejího života a chce, aby jej takto i přijali. Její sestry však mají opodstatněné obavy…

Co si o Tomášovi myslí Danka a Bára? Podívejte se na video:

Anna se proto rozhodne uspořádat velký oběd, na kterém se Tomáše pokusí spřátelit s rodinou. Jak to dopadne? A co na to Petr?

Čumpelík ve vile Krejzových zkolabuje. Pod vlivem toho, co zaslechne u Petra Vymeše na veterině, usoudí, že problém bude srdce. A protože nemá zrovna po ruce žádné lidské léky, vypůjčí si u Petra rovnou jedny. Psí!

Po jejich užití ale skončí v nemocnici. Ne snad, že by měl infarkt. Jeho problém má trochu jiný charakter…

Podívejte se na podivnou diagnózu:

Chudák Lubor!

Lubora Flanderku neustále trápí psy, kteří mu chodí očurávat plot. I s Čumpelíkem se shodnou, že je to hrůza. Ale stejně má štěstí, že mu na plot nechodí čurat třeba velbloud.

Tahle charita nevyjde…

Sába chystá v rádiu charitativní akci. Finanční podporu má od svého otce, Michalovi se ale její nápad moc nelíbí. A to zdaleka neví, že finance pro projekt budou putovat od jednoho z jeho hlavních inzerentů.

To ale nebude to nejhorší. Sába se totiž se sociálně slabými nechce ve skutečnosti setkávat a pomoci jim, z jejich neštěstí chce jenom těžit. A tak se rozhodne vzít realitu do svých rukou a trošku svoji reality show zrežírovat a přikrášlit.

Podívejte se na video:

Jak nakonec natáčení dopadne, provalí se, že Sába celou svoji charitu finguje? To se dozvíte ve čtvrteční epizodě Krejzových! Začínáme ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.