Čumpelík se v úterý v seriálu Krejzovi projede na velbloudovi. Kam ho dromedár odveze?

Petr si v úterý v seriálu Krejzovi udělá legraci z Čumpelíka. Samozřejmě půjde o peníze. Jenže to bude tradičně Čumpelík, kdo se bude v seriálu Krejzovi smát jako poslední. Dívejte se na Primu v úterý ve 20.15!

Danka definitivně opustila Rádio Best a vydala se profesně do televizního světa coby produkční pořadu o domácích mazlíčcích. V rádiu to ale vypadalo na větší pohodu než v televizi, zvyknout si totiž Danka bude muset na velmi nepříjemnou kolegyni, která se z protekce stala moderátorkou Dančina pořadu. S ní bude mít Danka těžké pořízení!

Podívejte se na video ze seriálu Krejzovi:

Jak se ale protekční kolegyně zbavit? Ještě že má Danka Páju, který vždy dokáže přispěchat s dobrou radou nebo nápadem. Povede se Pájovi Danku zbavit nepříjemné kolegyně na pracovišti?

Mrkněte se na video:

Ani Ondru v práci nečeká zrovna pohoda. Poté, co se konečně zbavil klienta, který vyžadoval Ondřejovy služby ve dne v noci i o víkendech, získal klienta nového. Ten se jeví jako pohodový chlapík, opak je ale pravdou. Ondrův nový klient je dravý jako žralok a nezastaví se vůbec před ničím. Etika mu nic neříká, pouze finance. Jak dlouho v této spolupráci Ondra vydrží? Navzdory tomu, že je právník, na spoustu věcí nemá žaludek…

Sledujte upoutávku k 71. epizodě Krejzových:

Petr Vymeš bude mít exotického pacienta – ztrápeného velblouda. Ten učaruje hlavně Čumpelíkovi, a to natolik, že se na něm Fero rozhodne projet. Velbloud se ale nakonec vyjeví jako zvíře značně neovladatelné a zcela bez disciplíny. Kam až na něm Čumpelík dojede?

Petr Vymeš dojde závěru, že by možná stálo za to Čumpelíka trochu poučit. Jenže Čumpelík je nepoučitelný, a namísto toho, aby poučil Petr Čumpelíka, bude to opět Čumpelík, který bude na koni…

Exkluzivní video ze seriálu Krejzovi:

Cinda se doléčuje po zápalu plic. Radvan má asi trochu černé svědomí kvůli tomu, jak Cindu v rámci své rýmičky zapřáhl, že se rozhodne o svoji kolegyni pečovat. Jak se bude Cinda na tyto jeho snahy tvářit? Jasné je, že moc ne. Cinda se už navíc vidí někde v dálavách se svým food truckem. Radvanovi by se ale naopak mnohem víc líbilo, kdyby měl Cindu ve své blízkosti zaměstnanou na fakultě. Na takové závazky se ale Cinda necítí. Její plán pořídit si nový food truck se ale bortí a zdá se, že Cindina nomádská kariéra se chýlí ke svému konci.

Nebo dostane zase nějaký šílený nápad? To uvidíte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Krejzovi.

Sdílejte článek