Čumpelík se zamiluje do Cindy a úplně se zblázní. Dívejte se na Krejzovy ve čtvrtek!

Čumpelík nesprávnou dedukcí dojde k závěru, že o něj má zájem Cinda. A jelikož mu zájem mladé ženy lichotí, podlehne svému pnutí a dá průchod emocím. Takovou lavinu ale ještě Krejzovi nezažili. Dívejte se ve čtvrtek od 20.15 na Primě na další epizodu vašeho oblíbeného komediálního seriálu.

Když Cinda přinese Čumpelíkovi svačinu, pojme vilný soused podezření, že to s Cindou a svačinou nebude jen tak a trochu se mu „zapálí lýtka“. To, co s Čumpelíkem domnělý zájem mladé ženy udělá, to jste nezažili!

Podívejte se na video z Krejzových, jaké probuzení jí přivítá:

A to zdaleka nebude všechno. Cecilku dokonce navštíví na její výuce na vysoké škole, a ani tím to nebude končit!

Matka Petra se bude i nadále snažit svého syna udat Ladě. Dokonce jim pořídí lístky do divadla na skvělou komedii. Petr se bude snažit udat lístky, jak nejlépe to půjde, nakonec ale bude muset k návštěvě divadla s Ladou svolit. Pořád si myslí na Annu, jenže když si z něj její kolegyně z práce u Simona vystřelí, řekne si, že nemá, co ztratit.

Ve finále možná ale bude rád, že si večer vyrazil. Seznámí se totiž s Ladinou sestrou!

Mrkněte se na to:

Ne všechny z Krejzových ale čekají dobré zprávy. Nejhůře na tom bude asi Jan Krejza. Vypadá to totiž, že v televizi zruší jeho televizní pořad. Jeho dcery teď přemýšlejí, jak nejcitlivěji otci tuto novinku sdělit…

Ani Danka na tom nebude nejlépe. Sice je mozkem přesvědčená o tom, že chce zbytek života strávit s Ivanem, její srdce to ale vidí celé trochu jinak. A nejen její srdce, ale i Pája.

Nezapomeňte sledovat ve čtvrtek Krejzovy, mezi Dankou a Ivanem se to totiž konečně vyřeší. Startujeme ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.