Dance do rádia zavolá sebevrah. Jak si s tím poradí, to můžete vidět již nyní v předpremiéře Krejzových

Danka Krejzová má od svého šéfa Michala výslovně zakázáno jakkoliv se podílet na rozhlasovém vysílání. Jenže teď půjde o život! Mrkněte se na to již nyní v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně, nebo si počkejte na úterý, kdy epizodu vysílá od 20.15 televize Prima.

Michal má sice Danku rád a má o ní vysoké mínění coby o produkční. Do vysílání ji ale pouštět, vzhledem ke svým zkušenostem, odmítá. Když mu vypadne pracovník noční směny, poprosí Danku, aby za něj zaskočila. A právě tady se věci zkomplikují!

Dance totiž do rádia zavolá sebevrah s posledním přáním – o písničku! Danka se samozřejmě jako správná samaritánka pokusí muže zachránit a sebevraždu mu rozmluvit. Bohužel se s tím ale pojí nutnost aktivně se účastnit vysílání…

Mrkněte se na video z Krejzových:

Zajímá vás, jestli Michal Danku z rádia vyhodí, nebo v ní nakonec najde skrytý talent a hvězdu rozhlasového éteru? Podívejte se na to online v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně, nebo si počkejte do úterního vysílání Krejzových na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.