Danka a její chlapci: Ve čtvrtek v Krejzových to bude hasič Ruda

Danka Krejzová nemá na muže zrovna štěstí. Po rozchodu s kovářem Markem je sama, když se tedy objeví zajímavý objekt v Rádiu Best, všichni mají pocit, že se konečně blýská na lepší časy. Krejzovy sledujte ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

V Rádiu Best má mít rozhovor známý hasič. Danka jej na rozhovor připravuje, a Pájovi je to hned jasné – tohle je osudový chlap!

Nemyslí si to jenom Pája, ale všichni v rádiu. Také Jana má pocit, že s Rudou udělá Danka díru do světa.

Vypadá to navíc, že i Ruda by měl o Danku zájem. Pozve ji totiž hned v rádiu na rande! A Sabina do rádia domluví nečekaný rozhovor s Dančiným oblíbeným spisovatelem. Jak se jí to ale povedlo?

Mrkněte se na video:

Zpackané rande

Je tu ale malý problém – Ruda sice vypadá jako Adonis, moc zábava s ním ale není. Že by musel zase při nepovedeném rande zachraňovat Danku číšník Simon?

Tomáš by rád získal zakázku na zajištění zabezpečovacího systému v bance, kde pracuje Anna. Ředitel se s Tomášem sejde a je nadšený. Vůbec už ale není nadšený z toho, že Tomáš s Annou chodí…

Bere to jako velký podraz:

Velká eko rodina

Za Krejzovými přijíždí Ondrův výstřední otec. Pro celou rodinku má řadu dárků. Vedle jeho typických zvláštností má ale i jeden skvělý – poukaz na velký rodinný výlet. Jak se ale čtyřčlenná rodina dohodne, kam vyrazit? Bude to trochu problém.

Děda navíc vyhlásí soutěž o to, kdo z rodiny dokáže během následujících tří dnů žít co nejvíce ekologicky. A ten, kdo vyhraje, bude moci vybrat, kam rodinka vyrazí na výlet. Aneta se na vegetariánský a vůči planetě udržitelný styl vrhá nejvíc ze všech. Právě totiž chodí s uvědomělým vegetariánem. Je jen otázkou, jak dlouho jí to vydrží…

Krejzovy navštíví také „šmejdi“. Petr Vymeš ale bude mít jasno.

Podívejte se na video, jak zakročí

Seriál Krejzovi sledujte ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.