Danka a Roubal skončili v posteli. Jakou to bude mít dohru? Sledujte seriál Krejzovi v předpremiéře

Ačkoliv se v poslední epizodě seriálu Krejzovi Honza Roubal nekompromisně zatvářil, že s někým, jako je Danka, by opravdu nikdy nic neměl, opak je pravdou… Jak se ale k sobě po společně strávené noci budou chovat? Podívejte se na to již nyní v exkluzivní předpremiéře seriálu Krejzovi.

Danka s Honzou v poslední epizodě úspěšně vyvrátili do té doby skutečně pomluvy o tom, že je pojí něco víc než pracovní vztah. Jak si tak ale spolu celou situaci vyříkávali, stalo se, že spolu skončili v posteli. Jenže nic netrvá věčně a ráno musí přijít… Jak vypadá první ráno po společné noci?

Podívejte se na to v ukázce z další epizody seriálu Krejzovi:

Kupodivu to nevypadá, že by se Roubal vztahu s Dankou bránil, a dokonce to nepůsobí ani tak, že by mu nějak extra vadilo, kdyby se to jeho další podřízení v rádiu dozvěděli. Oproti tomu Danka to jako nejlepší nápad nevidí.

Budou tedy oba hrát, jakože se nic nestalo? Nebo budou vůči ostatním úplně upřímní? A jak to vůbec dopadne s nimi dvěma? To uvidíte v další epizodě seriálu Krejzovi, kterou můžete již nyní sledovat exkluzivně v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně. Nebo si počkejte na úterý krátce po osmé večer, kdy bude Krejzovy vysílat televize Prima.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.