Danka se Sabinou v posteli. Čtvrteční epizoda seriálu Krejzovi bude divoká!

Jak se tak Danka a Sába sejdou po ránu v jedné posteli? Na to odpoví další epizoda seriálu Krejzovi, kterou Prima vysílá ve čtvrtek ve 20.15.

Bářin byznys vzkvétá, jenže ona sama již ve vysokém stupni těhotenství přestává stíhat. Dekorace, bylinky a mnoho dalšího, to se prostě v jednom člověku zvládá jen velmi těžko. K tomu na ni navíc spadne i péče o Luďkovu školku, protože Luděk lehne s nemocí.

Podívejte se na upoutávku:

Na Ondru zase začíná dopadat Marešův hněv. Podnikatel skoupil řadu dluhů Kotrbovy továrny v celkové výši přesahující milion korun. A do čtrnácti dnů chce vše splatit. Ondra je tak zoufalý, že dokonce požádá o pomoc i svého bratra. Ten by finance měl. Jenže co bude chtít na oplátku? Zadarmo to rozhodně nebude a jeho podmínky pro Ondru nejsou až tak akceptovatelné. Spolupráci dokonce nabídne i Simonovi:

Pavlův syn Damián potřebuje pomoci – operovat kamarádova psa, kterého údajně srazilo auto. Pavel ale nevidí podobný případ poprvé, vůbec to nevypadá, že by pejska srazilo auto, ale že jej někdo týral. A Pavlovi začíná být jasné, kdo v tom má asi prsty.

Mejdan jako víno v seriálu Krejzovi

V Rádiu Best se chystá mejdan. Kamil slaví narozeniny – a každé narozeniny jsou vždycky super příležitost k párty. Tahle bude obzvlášť divoká. Danka se dokonce vzbudí se Sabinou v posteli!

A to zdaleka není všechno, podle usvědčující esemesky to navíc vypadá, že Danka podvedla Honzu. S traktoristou, který si to hned namíří přímo za ní do rádia. Jak to dopadne a jak se na to bude koukat Honza?

To uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Krejzovi, na kterou se můžete podívat už teď v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně!

Sdílejte článek
Štítky seriál krejzovi online alkohol

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.