Dokonalá Adina okouzlí seriál Krejzovi. Ve společnosti bláznivé rodiny ale i její svět získá trhliny

Markéta Hrubešová jako prostě úžasná Adina okouzlí všechny v seriálu Krejzovi. Je ale tak dokonalá, až začíná všem pomalu lézt krkem. To by bylo, aby i tu její dokonalost Krejzovi trochu nenarušili. Podívejte se na to ve čtvrtek ve 20.15 na Primě v další epizodě vašeho oblíbeného komediálního seriálu.

Sestřenice holek Krejzových se rozhodla vypravit za rodinou u příležitosti oslavy narozenin Anny. Anna i Bára jsou z příjezdu „paní dokonalé“ Adiny mírně vykolejené. Její život je prostě naprosto dokonalý stejně jako její manžel Olda a její děti a vůbec celá aura, kterou kolem sebe vyzařuje:

V porovnání s roztomile nedokonalým a rozhodně bláznivým životem, jakým se vyznačuje rodina Krejzových, je to do očí bijící… Krejzovi prostě dokonalí nejsou, na druhou stranu si ale dokážou užívat života plnými doušky.

O tom se brzy přesvědčí i manžel Adiny Oldřich, který (samozřejmě tajně) okusí s Ondrou jeho delikatesní párečky. Co čert nechtěl, zrovna během degustování uzenin se ale jako pára nad hrncem objeví Adina. A bude zle!

Podívejte se na to ve videu:

Problémy s prací

Od doby, co se Leon stal šéfem pobočky banky, kde pracuje, nemá Anna klidné spaní. Sám Leon se totiž nechal slyšet, že se chce Anny zbavit. Jako by toho nebylo málo, Ondra vyzkoumá, že se Leon schází s podnikatelem Marešem. Když se s touto informací svěří Anně, ta usoudí, že je třeba jednat na vlastní pěst. Aby to ale nebylo nakonec na škodu. Problémy v práci bude mít i Danka, kterou Honza donutí jednat s klientem, který už na ni jednou sexuálně dorážel. A jinak to nebude ani tentokrát…

Sledujte upoutávku seriálu Krejzovi:

Napjatou epizodu seriálu Krejzovi sledujte už tento čtvrtek od 20.15 na Primě.

Zkraťte si čekání na váš oblíbený pořad, využijte pestré nabídky našeho online archivu iPrima.cz

Sdílejte článek
Štítky seriál krejzovi online