Exkluzivně: Kdo dostane z Rádia Best padáka? V seriálu Krejzovi houstne atmosféra

Od doby, co se bývalý ředitel Rádia Best Michal vydal na cestu za kámošem do Ameriky, v rádiu skončila pohodička. Přesvědčte se o tom již v úterý ve 20.15 na Primě.

Rádio Best se už nějaký ten pátek potácí na hraně krachu. Jsou období lepší, ale i období horší. Když se navíc neuspokojení z práce spojilo u Michala s odmítnutím u Danky, rozhodl se na vedení rádia vykašlat. Na své místo pak dosadil Honzu Roubala.

Ten by měl být podle všeho schopný manažer, který každý podnik včetně rádia vyseká z obtíží. Má ale poměrně svérázné metody, a vypadá to, že v rádiu budou padat hlavy.

Kdo je největším adeptem na padáka? Mrkněte se na to v exkluzivním videu:

Je jasné, že to takhle Pája nemůže nechat. Ne, že by si se všemi kolegy v rádiu dobře rozuměl, ale co je moc, to je příliš. Pája se proto rozhodne povolat na pomoc Danku. Vždyť ostatně ona Michalovi dala na Roubala kontakt. Jenže Dance se do komunikace s Roubalem vůbec nechce.

Pája na ni má naštěstí své páky. Podívejte se na video:

Podaří se Pájovi Danku přemluvit, aby Roubalovi domluvila? A jak se na to bude tvářit Roubal? To uvidíte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Krejzovi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.