Exkluzivně z úterní epizody seriálu Krejzovi: Jak dopadne rande Michala a Danky?

Leckdo je přesvědčený o tom, že Danka s Michalem k sobě prostě patří. Bude jejich společné rande super, nebo spíš průšvih? To uvidíte v úterní epizodě seriálu Krejzovi. Sledujte Primu od 20.15.

Jan Krejza opustil svůj pořad Receptář a vrhá se konečně do zaslouženého odpočinku. Celé rodince Krejzových ale naprosto jasné, že hlava rodiny odpočívat neumí. To se také záhy ukáže, vrhne se totiž do oprav a renovací domu. Přece jen, dveře již potřebují nové kliky a hlavně – ten zpropadený šuplík v kuchyni.

Mrkněte si, jak bude Krejza „na odpočinku“ terorizovat svoji rodinu:

S ním bude ještě velké trápení, a to takové, že se k jeho opravě nachomýtne dokonce i Čumpelík. Tomu se ale celá záležitost poměrně vymstí. Jeden z jeho vynálezů bude totiž překvapivě fungovat, a to až příliš dobře. Svým pozadím se přilepí k židli. Jak ze situace vybruslit bez ztráty půlky půlky?

Podívejte se na ukázku ze seriálu Krejzovi:

Po rozchodu se svojí bývalou a obecně ne zrovna příznivou situací v Rádiu Best se Michal nadále utápí v konzumaci alkoholu. Jeho nejbližší už o něj začínají mít trochu strach, tedy hlavně Pája. Zajde dokonce za Michalovou sestrou, s níž chce probrat strategii, jak svého šéfa dostat zpátky na koně. S úspěchem se ale jeho nápad moc nesetká…

Přesvědčte se o tom ve videu:

Protože je ale Pája Michalův jediný skutečný kamarád, nenechá se ve své pomoci odradit. Napadne ho, že jediný, kdo může Michala skutečně z depky vytáhnout, je Danka. Pája je navíc stejně přesvědčený, že tihle dva k sobě prostě patří a měli by spolu být. Rozhodne se tedy zakročit!

Mrkněte se na exkluzivní video z Krejzových:

Ne každý je však přesvědčený o tom, že k sobě Michal s Dankou patří… Problematické to má se vztahy i Cinda Krejzová. Její notorické odmítání mužů je dobře známé, tentokrát to ale bude ona, kdo se bude snažit a plány jí nebudou vycházet. O koho? Přece o Radvana.

Podívejte se na to ve videu:

Že už by o ni Radvan neměl zájem? Nebo je to celé trochu jinak? To uvidíte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Krejzovi.

Sdílejte článek
Štítky rande seriál krejzovi online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.