Exkluzivně z úterní epizody seriálu Krejzovi: Jak dopadne rande Michala a Danky?

Leckdo je přesvědčený o tom, že Danka s Michalem k sobě prostě patří. Bude jejich společné rande super, nebo spíš průšvih? To uvidíte v úterní epizodě seriálu Krejzovi. Sledujte Primu od 20.15.

Jan Krejza opustil svůj pořad Receptář a vrhá se konečně do zaslouženého odpočinku. Celé rodince Krejzových ale naprosto jasné, že hlava rodiny odpočívat neumí. To se také záhy ukáže, vrhne se totiž do oprav a renovací domu. Přece jen, dveře již potřebují nové kliky a hlavně – ten zpropadený šuplík v kuchyni.

Mrkněte si, jak bude Krejza „na odpočinku“ terorizovat svoji rodinu:

S ním bude ještě velké trápení, a to takové, že se k jeho opravě nachomýtne dokonce i Čumpelík. Tomu se ale celá záležitost poměrně vymstí. Jeden z jeho vynálezů bude totiž překvapivě fungovat, a to až příliš dobře. Svým pozadím se přilepí k židli. Jak ze situace vybruslit bez ztráty půlky půlky?

Podívejte se na ukázku ze seriálu Krejzovi:

Po rozchodu se svojí bývalou a obecně ne zrovna příznivou situací v Rádiu Best se Michal nadále utápí v konzumaci alkoholu. Jeho nejbližší už o něj začínají mít trochu strach, tedy hlavně Pája. Zajde dokonce za Michalovou sestrou, s níž chce probrat strategii, jak svého šéfa dostat zpátky na koně. S úspěchem se ale jeho nápad moc nesetká…

Přesvědčte se o tom ve videu:

Protože je ale Pája Michalův jediný skutečný kamarád, nenechá se ve své pomoci odradit. Napadne ho, že jediný, kdo může Michala skutečně z depky vytáhnout, je Danka. Pája je navíc stejně přesvědčený, že tihle dva k sobě prostě patří a měli by spolu být. Rozhodne se tedy zakročit!

Mrkněte se na exkluzivní video z Krejzových:

Ne každý je však přesvědčený o tom, že k sobě Michal s Dankou patří… Problematické to má se vztahy i Cinda Krejzová. Její notorické odmítání mužů je dobře známé, tentokrát to ale bude ona, kdo se bude snažit a plány jí nebudou vycházet. O koho? Přece o Radvana.

Podívejte se na to ve videu:

Že už by o ni Radvan neměl zájem? Nebo je to celé trochu jinak? To uvidíte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Krejzovi.

Sdílejte článek
Štítky rande seriál krejzovi online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.