Exkluzivně ze seriálu Krejzovi: Varování přichází od Lubora Flanderky. Co Ondrovi hrozí?

Ondra Dam se začíná, sice stále bez licence, což mu ale nevadí, vracet ke své původní profesi právníka. A hned s pořádně těžkým případem „šmejdů“. Sledujte ve čtvrtek seriál Krejzovi. Začínáme na Primě

Matka Ondrova bývalého švagra Petra je v pěkné šlamastyce, a spolu s ní i řada dalších seniorů z okolí. Všichni totiž naletěli a investovali své peníze do pochybného podniku s příslibem, že jim bude postaveno bydlení se sociálními službami, kde budou moci v pohodě strávit svá důchodová léta. Jak se ale ukázalo, investor namísto, aby začal stavět, firmu vytuneloval a vypadá to, že jejich peníze jsou v nenávratnu.

Seriál Krejzovi přiostřuje

Petr požádá o radu Ondřeje, a ten se případu chopí. Vypadá to ale, že plán podvodníka je naprosto neprůstřelný. Ondřej navíc dostane ultimátum od svého nového zaměstnavatele – buď se mu povede případ vyhrát a právnické kanceláři tak zajistí pozitivní reklamu, nebo si může balit věci… A přichází navíc varování od Lubora Flanderky.

Podívejte se na exkluzivní ukázku ze čtvrteční epizody:

Jak si nakonec Ondra poradí? To uvidíte již ve čtvrtek ve 20.15 na Primě, kdy startují Krejzovi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.