Extra video: Je možné se vzít bez občanky? To v seriálu Krejzovi zjistí Anna a Petr

Anna a Petr Vymešovi se chystají obnovit svůj manželský slib. Protože se ale jedná trochu o hurá akci, organizačně to moc dobře zmáknuté nemají… Dopadne to dobře? To uvidíte ve čtvrteční epizodě seriálu Krejzovi ve 20.15 na Primě!

Anna s Petrem totiž nechtějí, aby kdokoliv z rodiny věděl, že se chtěj brát. Netouží po žádné velké svatbě, jen po komorním obřadu, kde podepíší oddací list a budou zase svoji. Ve snaze zamaskovat svoji svatbu ale možná zajdou až příliš daleko.

Na obřad totiž nejen, že dorazí pozdě kvůli zastíracím manévrům před celou rodinou, ale ještě k tomu si zapomenou s sebou vzít občanský průkaz i jiný průkaz totožnosti. Je pak taková svatba vůbec možná?

Úřednice na to má jasný názor. Podívejte se na video ze seriálu Krejzovi:

Budou se Anna s Petrem moci vzít? Kdo jejich svatbu nakonec zachrání? To uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě v poslední předprázdninové epizodě seriálu Krejzovi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.