Extra ze seriálu Krejzovi: Bude z Michala bezdomovec? Podle Páji ano. Mrkněte se na video

Michal nemá zrovna nejlepší období. Proč? Danka ho opustila v práci i v životě a zdá se, že na něj všechno padá. A jelikož tenhle problém řeší alkoholem, Pája začíná mít oprávněné obavy. Jenže jak Michalovi pomoci? Na to odpoví úterní epizoda seriálu Krejzovi. Sledujte Primu od 20.15.

Michal si dobrý drink vždycky rád dal. Nicméně v poslední době se zdá, že už to Michal s konzumací trochu přehání. Také má důvod – jakkoliv si to nechce přiznat, Danku má rád a moc mu chybí, nejen v rádiu, ale hlavně v každodenním setkávání.

Teď svůj žal utápí v alkoholu, a to možná až moc. Jenže co s tím? Pája, kromě toho, že má o Michala obavy, má připravený i plán, jak Michala spravit.

Podívejte se na to ve videu ze seriálu Krejzovi:

Jak to s Michalem nakonec dopadne? To uvidíte v úterní epizodě seriálu Krejzovi, kterou Prima vysílá od 20.15.

Sdílejte článek
Štítky seriál krejzovi online alkohol

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.