Fakt Danka podvedla Honzu? Podívejte se na to předpremiéře seriálu Krejzovi

Danka je do Honzy sice zamilovaná, ale alkohol dokáže divy. Po jednom divokém mejdanu to totiž vypadá, že Danka Honzu podvedla. Že by se fakt zlískala tak, že si nic nepamatuje? Sledujte čtvrteční epizodu seriálu Krejzovi již nyní online v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Kamil slaví narozeniny, a ačkoliv s Dankou a Pájou nejsou zrovna kámoši roku, na jeho oslavu se vypraví. Pája překvapivě stačí odejít včas, za to Danka se do oslavní nálady vyloženě položí. A vzhledem ke zkonzumovanému množství alkoholu má poměrně problém stanovit, co se během oslav vlastně stalo.

Notabene, když se probudí v jedné posteli se Sabinou, přičemž ani jedna netuší, jak, a hlavně proč se spolu probudily. Ze střípků v paměti dají dohromady, že byly společně na diskotéce. Která byla evidentně pořádně divoká. Danka totiž obdrží nečekanou smsku, kterou si jako na potvoru přečte i Sabina.

Podívejte se na video ze seriálu Krejzovi:

Opravdu Danka pod vlivem alkoholu Honzu podvedla? A jak s podobnou informací naloží mrcha Sabina? Podívejte se na to už teď v předpremiéře další epizody seriálu Krejzovi, kterou bude Prima vysílat v úterý ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.