Fakt Danka podvedla Honzu? Podívejte se na to předpremiéře seriálu Krejzovi

Danka je do Honzy sice zamilovaná, ale alkohol dokáže divy. Po jednom divokém mejdanu to totiž vypadá, že Danka Honzu podvedla. Že by se fakt zlískala tak, že si nic nepamatuje? Sledujte čtvrteční epizodu seriálu Krejzovi již nyní online v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Kamil slaví narozeniny, a ačkoliv s Dankou a Pájou nejsou zrovna kámoši roku, na jeho oslavu se vypraví. Pája překvapivě stačí odejít včas, za to Danka se do oslavní nálady vyloženě položí. A vzhledem ke zkonzumovanému množství alkoholu má poměrně problém stanovit, co se během oslav vlastně stalo.

Notabene, když se probudí v jedné posteli se Sabinou, přičemž ani jedna netuší, jak, a hlavně proč se spolu probudily. Ze střípků v paměti dají dohromady, že byly společně na diskotéce. Která byla evidentně pořádně divoká. Danka totiž obdrží nečekanou smsku, kterou si jako na potvoru přečte i Sabina.

Podívejte se na video ze seriálu Krejzovi:

Opravdu Danka pod vlivem alkoholu Honzu podvedla? A jak s podobnou informací naloží mrcha Sabina? Podívejte se na to už teď v předpremiéře další epizody seriálu Krejzovi, kterou bude Prima vysílat v úterý ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.