Fakt hodlá Honza prodat rádio? Sledujte v předpremiéře seriálu Krejzovi Páju. Je z toho vedle!

Od doby, co Michal prodal Rádio Best Honzovi Roubalovi, všichni v rádiu jsou jako na jehlách a bojí se o svoji existenci. A teď to vypadá, že se situace konečně vyvrbí… Nikdo sice neví jak, ale Pája už z toho pro jistotu chytá hysterický záchvat. Vše je ale úplně jinak, než si myslí. Jak? Podívejte se na to v předpremiéře seriálu Krejzovi už teď online v iPrima Videopůjčovně.

Když za Honzo do Rádia Best přijde manažer z konkurenčního Rádia Syndrom, Pájovi je všechno jasné – Honza chce rádio prodat. A protože Syndrom není žádné velké rádio, ale spíš lokální, které „pase“ po frekvencích, je to podle Pája jasná věc, že Best končí.

Mrkněte se na jeho reakci ve videu ze seriálu Krejzovi:

Ono je to ale celé trošku jinak, než si Pája myslí, jak později vysvětlí Honza Dance. Honzovi se totiž jedná o něco úplně jiného, jen to nechce zatím nikomu říkat. Protože ta se ale svěří Pájovi, z tajemství je najednou věc veřejná. Oč se jedná?

Na to se podívejte už teď online v předpremiéře seriálu Krejzovi v iPrima Videopůjčovně, nebo si počkejte na čtvrtek, kdy další epizodu Krejzových od 20.15 vysílá televize Prima.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.