Hasič Ruda Danku miluje a chce ji zpátky. Stejně jako kovář Marek! Podívejte se na Krejzovy v předpremiéře

Danka opravdu nemá o muže nouzi. Kromě toho, že ji o ruku požádala Ivan, se zničehonic objeví s láskyplným vyznáním také její dva bývalí partneři, hasič Ruda a kovář Marek. Koho z nich si Danka vybere? Podívejte se na to v exkluzivní předpremiéře Krejzových v iPrima Videopůjčovně.

V minulé epizodě požádal Ivan Danku o ruku. Ta sice řekla ano, nicméně pochybnosti o jejich vztahu stále přetrvávají, v posteli jim to prostě neklape a Dance začíná být jasné, že bude muset prsten Ivanovi vrátit. Jak to ale udělat?

Možná se celý problém vyřeší sám! Na Ivanově chatě, kam ji její nastávající manžel vezme, se totiž zčistajasna objeví dva její bývalí partneři Marek a Ruda s tím, že je láskou jejich života a že se k ní chtějí vrátit.

Podívejte se na tuhle prekérní situaci ve videu:

Jak si Danka nakonec se svými třemi nápadníky poradí? To můžete vidět již nyní v exkluzivní předpremiéře v iPrima videopůjčovně. Nebo si počkejte do úterý večer, kdy epizodu vysílá televize Prima!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.