Helenka vydává knihu o rodině. A Krejzovi s ní vůbec nebudou souhlasit. Podívejte se to na exkluzivně v předpremiéře

Helena Krejzová nejen, že je věhlasná vědkyně, ale také publikuje odborné knihy. Jako téma svého posledního díla si vybrala svoji rodinu a jejich trable. To se ale rodince vůbec nebude líbit. Jak se nakonec s knížkou, která dopodrobna rozebírá jejich životy, vypořádají? Na to se můžete podívat již nyní v exkluzivní předpremiéře epizody seriálu Krejzovi v iPrima Videopůjčovně, nebo si počkejte na čtvrtek, kdy epizodu ve 20.15 vysílá televize Prima.

Čtvrteční epizoda Krejzových bude pořádně praštěná. Hlavní roli v ní bude hrát rodina Krejzových, tentokrát ale trochu jinak, než by si všichni představovali…

Helenka se totiž zaměří přímo na osobní problémy jednotlivých členů rodiny, s nimiž byla po celou dobu v kontaktu přes Skype. Zejména někteří z Krejzovic budou mít s vydáním knihy velký problém.

Podívejte se na exkluzivní ukázku ze seriálu Krejzovi:

Jak to nakonec s knihou dopadne, přečtou si ji všichni a schválí, nebo bude s jejím vydáním trochu problém? To se můžete podívat již nyní v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně, nebo si počkejte na čtvrtek, kdy epizodu ve 20.15 vysílá televize Prima.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.