Honza nabídne v seriálu Krejzovi Dance, aby se k němu přestěhovala. Přijme jeho nabídku?

Vztah Danky a Honzy se opět posouvá dál. Nyní je na řadě stěhování. Objeví se ale trošku zádrhel… Jaký? Podívejte se na to v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Krejzovi.

Bára je sice ve vysokém stupni těhotenství, odpočinek ale neřeší. Má totiž plno práce s bylinkami, dekoracemi, plus nově nabytou Luďkovou školkou. Všichni muži z rodiny Krejzových s Ondrou v čele se proto rozhodnou Báře pomoci – přece když to všechno zvládá sama, to nemůže být tak složité.

Sledujte upoutávku seriálu Krejzovi:

Ondra se proto rozhodne chopit se okamžitě akce a mezi muži v rodině začne rozdělovat jednotlivé úkoly. Jak je ale vidno někteří z mužského osazenstva vůbec netuší, jak to mezi muži a ženami funguje. Třeba jako Luky.

Pobavte se nad videem:

Danka přespává u Honzy, trošku jí to ale leze do časového harmonogramu. Chodí pořád pozdě do práce a i Honza si všímá toho, že to Dance moc nevyhovuje.

Má pro ni překvapivou nabídku. Podívejte se na ni:

Leon dává obrovskou čočku Aničce. Anna už toho má dost, dokonce i vedení firmy ví, že se Leon nechová zcela standardně. To ale ještě nikdo netuší, že se Leon začne kamarádíčkovat s gaunerem Marešem! Právě to odhalí Anna, která začne hned podnikat operativní kroky. Leon i Mareš si jich ale všimnou a chystají protiútok. Jsou to silní protivníci!

Zdá se, že by Čumpelík se svým vynálezem mohl skutečně prorazit. Vyrobí totiž krásnou maringotku pro pejsky, vyrobil jich hned několik v různých designech. Nikdo nečekal, že by něčeho podobně hezkého a funkčního zároveň byl schopen. Samozřejmě to ale bude mít jistý háček, jako ostatně u Čumpelíka vše…

Další epizodu seriálu Krejzovi sledujte v úterý od 20.15 na Primě nebo se na ni podívejte už nyní online v iPrima Videopůjčovně!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.