I když Anna profesi svého bývalého manžela Petra nemá moc ráda, tentokrát mu v jejím výkonu

I když Anna profesi svého bývalého manžela Petra nemá moc ráda, tentokrát mu v jejím výkonu pomůže. A nejen ona, ale i Petr z toho budou naměkko. Podívejte se na to již nyní v extra ukázce z úterní epizody seriálu Krejzovi.

Petr je přivolán ke smutnému případu osiřelého hříbátka. V ten moment je třeba jednat rychle a najít mu náhradní matku. Nejedná se ale o jednoduchou záležitost, klisna musí hříbě přijmout, což nebývá samozřejmostí.

Ne až tak náhodným hnutím osudu za Petrem do hřebčína přijede Anna, a Petr ji hned zaúkoluje. A Anna, ačkoliv na zvířata a veterinární medicínu vůbec není, se bude hodně snažit. Zafunguje to?

Podívejte se na dojemné video ze seriálu Krejzovi:

Taky vám připadá, že to mezi Annou a Petrem stále funguje? Nejste sami, a ještě víc se o tom můžete přesvědčit v úterý od 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Krejzovi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.