Ivan požádá v Krejzových Danku o ruku. Dívejte se ve čtvrtek!

Danka snaží sebe samu přemluvit, že jí je ve vztahu s Ivanem dobře. Jenže není! A nyní to navíc vypadá, že ji Ivan požádá o ruku. Nebere to nějak hopem? Dívejte se ve čtvrtek od 20.15 na Primě na Krejzovy.

Doktor Ivan je sice super, Danka ale ze společného vztahu není vůbec nadšená, spíš naopak. V posteli jim to totiž pořád neklape…

Danka má navíc pocit, že ji chce Ivan požádat o ruku. A to se Dance moc nechce.

Podívejte se sami na video z Krejzových, jak se bude tvářit:

Léčitel skoro jako Rasputin

Marta přivede za Bárou ukrajinského léčitele. Má totiž pocit, že její „nejka“ jako těhotná potřebuje speciální péči. Léčitel má zajistit nejen zdraví miminka, ale také Báry a celé rodiny.

Mrkněte se na video:

Bára samozřejmě na léčitele a přírodní síly moc nevěří, jenže její syn Luky začíná mít trochu obavy, aby jeho matka kultu léčitele přece jen nepropadla. Vymyslí tedy dokonalý plán zahrnující Čumpelíka a praštěného souseda, kteří mají Báru ze spárů léčitele dostat. Opravdu to ale Bára potřebuje?

Velká kuchařka Cinda

Cinda je doslova hotová z toho, že nemůže cestovat po světě a věnovat se svému milovanému vaření. Vyváří tedy alespoň pro svoji rodinu. Ne vždy se její kuchařský um setká s pochopením, většinou ale ano.

Jediný, kdo má s Cindinou kuchyní trochu problém, je Anna, která má zrovna nový dietní plán, kvůli kterému si z ní dělají všichni trošku legraci. Když si pak z Aničky vystřelí i Cinda, a namísto jejího úžasného salátu jí přibalí do krabičky k obědu hamburger, Anna se řádně naštve a Cindě všechno vytmaví. Jenže Cinda? Ta si z ničeho nic nedělá!

Rozhádané sestry poprosí matku, aby je rozsoudila. Ta jim doporučí, aby si zkusily pro jednou vyměnit role. Tohle bude zajímavé! Anna navíc Cindě přivede dietoložku, která se ale se zlou potáže.

Smíří se nakonec Cinda s Aničkou? A jak to dopadne s Dančinou svatbou s Ivanem? Dívejte se na čtvrteční Krejzovy a dozvíte se to. Startujeme ve čtvrtek od 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.