Jak vykmitnout Čumpelíka? Nejšikovnější na to v seriálu Krejzovi je Helenka. Jak se jí to povede?

Otravný soused Čumpelík si do vily Krejzových chodí jako k sobě domů. I když už ho mají Krejzovi dost, zbavit se ho, to je úkol pro experta. A jak se ukáže, největším z nich je právě se navrátivší Helena Krejzová. Skutečně pošle Čumpelíka před soud? Dívejte se v úterý ve 20.15 na Primě váš oblíbený komediální seriál.

Co je na Čumpelíkových návštěvách ve vile to nejhorší? To, že doslova sežere, na co přijde. Žádný kus jídla není před Čumpelíkem v bezpečí, a obzvlášť rád si pochutná na klobáskách.

Právě na nich si ale rád pochutná i Jan Krejza, a proto mu je jeho manželka Helenka ráda kupuje. Když je při poslední várce Čumpelík opět sní, Helence rupnou nervy a rozhodne se udělat si ze souseda trochu legraci.

Pobavte se nad videem ze seriálu Krejzovi:

Opravdu pošle na Čumpelíka Helenka policii, a bude ho hnát k soudu? Kdepak. Nezapomeňte se ale dívat v úterý ve 20.15 na seriál Krejzovi, abyste viděli, jestli bude tahle taktika fungovat.

Sdílejte článek
Štítky policie seriál soud krejzovi online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.