Janu Krejzovi se udělá zle a zkolabuje! Podívejte se na to drama exkluzivně v předpremiéře!

Zdá se, že Jan Krejza má tuhý kořínek, aby také ne, když je neustále v obklopení svých milovaných dcera a rodiny, a je o něj tím pádem výborně pečováno. Jak je ale možné, že při natáčení zkolabuje? Podívejte se na to v exkluzivní předpremiéře epizody seriálu Krejzovi, kterou televize Prima vysílá ve čtvrtek ve 20.15.

Jan Krejza je tak trochu v jednom kole. Ačkoliv před odjezdem své manželky Helenky na poslední vědeckou misi tvrdil, že si vše rozplánoval a zvolní, po jejím odjezdu tyhle sliby nenaplnil. Neustále natáčí svůj receptář s Mártym, a do toho se věnuje kutilství všeho druhu i své rodině.

Není proto divu, když jej přímo při natáčení zastihne slabost a zkolabuje. Celá rodina Krejzových ihned vyhlásí poplach a maximální péči o tatínka…

Podívejte se, jak se Janu Krejzovi udělá zle:

Nejvíce angažovat se bude samozřejmě v celém ohledu nejstarší dcera Anička. Ta se totiž na rozdíl od všech ostatních snaží žít maximálně zdravě, pravidelně cvičit a celkově dodržovat zásady správné životosprávy.

A nyní k tomu začne nutit nejen svého otce, ale také celou rodinu. Takže už žádné bůčky, vajíčka nebo párky! Jak dlouho bude takhle drezura všechny Krejzovi v čelem s Janem Krejzou bavit? A jaké podniknou proti Ančiným opatřením kroky? To se můžete již nyní podívat v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně, nebo si počkejte na čtvrtek 20.15, kdy epizodu vysílá televize Prima.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.