Krejzovi budou slavit narozeniny Anny. A bude to zase šílená jízda

Na oslavu totiž samozřejmě přijede i plno příbuzných, kteří se postarají o rozruch. Zejména Jarynovi se povede poštvat proti sobě skoro celou rodinu. Pobavte se nad seriálem Krejzovi v úterý na Primě od 20.15 hodin.

U Krejzových se chystá velká oslava. Oslavová maniačka Anička totiž právě slaví svoje narozeniny, organizace se proto chopí Bára, která do vily sezve nejen široké příbuzenstvo, ale i Aniččiny kamarády a přátele. Většina rodiny má ale z obří oslavy trochu vítr, zejména Luky. Tomu babička Helenka poradí, aby si s Anetou zahráli lidské bingo. Oba puberťáci se budou královsky bavit.

Podívejte se na upoutávku seriálu Krejzovi:

O velký rozruch se postará Jaryn. S přišedšími příbuznými se vůbec nemá v lásce a naprosto nemá problém své city vyjevit nahlas. Tohle bude ještě velký trapas. Možná to ale zdaleka nebude takový trapas, jako když se bude Pája snažit dát zase dohromady Honzu a Danku

Divoké sny. O Pavlovi?

Anička má divoké sny. Na tom by nebylo nic zvláštního, jenže je tu malý háček – Anně se zdají sny nikoliv o svém manželovi, ale o jeho bratrovi, jednovaječném dvojčeti. A má z toho pořádný stres, podívejte se na to ve videu:

Co na tom, že jí všichni ostatní tvrdí, že na tom nic není. A co hůř, její rozpravu o delikátním problému zaslechne Čumpelík, který vše samozřejmě vyzvoní Petrovi. Tady je zaděláno na problém.

Mluvící papoušek

A na problém je zaděláno také u majitelky mluvícího papouška. Ten se totiž po dobu nepřítomnosti manžela dámy naučil odposlouchat od ní jméno jejího milence a nyní si libuje v tom, že říká „Miluje tě, Karle!“ Na tom není nic tak zvláštního, až na to, že manžel ženy se jmenuje Kamil a Karel je jeho nejlepší kamarád…

Na seriál Krejzovi se podívejte v úterý ve 20.15 na Primě!

V archivu na iPrima.cz si můžete přehrát i další oblíbené seriály. Online jsou například celí Vinaři:

Pestrá je i nabídka filmů:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.