Krejzovi: Livie vytáhne Pavla na kovbojský ples. A tam se to lehce zvrtne!

Livie pozve Pavla na kovbojský ples. Pavlovi se sice moc nechce, nakonec mu to ale nedá a na ples za Livii a jejími známými vyrazí. Moc mezi ně ale nezapadne, a dojde dokonce na souboj! Podívejte se na to už teď v předpremiéře další epizody seriálu Krejzovi v iPrima Videpůjčovně.

Pavel by na ples nejraději nešel, jenže Zdenička mu vysvětlí, že možná právě toto je okamžik, kdy Livie zvažuje, jaký vztah k ní Pavel vůbec má. Pavel se proto rozhodne poslechnout zkušenou Zdeničku a plesu se zúčastní.

Na Liviiny přátele ale bude trochu žárlit, a když dojde na přímou konfrontaci, jako správný kovboj vyzve druhého soka na souboj. Nikoliv na kolty, ale na pití piva.

Podívejte se na ukázku ze seriálu Krejzovi:

Kdo dokáže vypít pět piv na ex, vyhrává. Bude to Pavel, nebo Rikitan? Na to se můžete mrknout už teď online v předpremiéře úterní epizody seriálu Krejzovi! Jedno je jisté, bude to divočina!

Sdílejte článek
Štítky seriál krejzovi online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.