Krejzovi: Livie vytáhne Pavla na kovbojský ples. A tam se to lehce zvrtne!

Livie pozve Pavla na kovbojský ples. Pavlovi se sice moc nechce, nakonec mu to ale nedá a na ples za Livii a jejími známými vyrazí. Moc mezi ně ale nezapadne, a dojde dokonce na souboj! Podívejte se na to už teď v předpremiéře další epizody seriálu Krejzovi v iPrima Videpůjčovně.

Pavel by na ples nejraději nešel, jenže Zdenička mu vysvětlí, že možná právě toto je okamžik, kdy Livie zvažuje, jaký vztah k ní Pavel vůbec má. Pavel se proto rozhodne poslechnout zkušenou Zdeničku a plesu se zúčastní.

Na Liviiny přátele ale bude trochu žárlit, a když dojde na přímou konfrontaci, jako správný kovboj vyzve druhého soka na souboj. Nikoliv na kolty, ale na pití piva.

Podívejte se na ukázku ze seriálu Krejzovi:

Kdo dokáže vypít pět piv na ex, vyhrává. Bude to Pavel, nebo Rikitan? Na to se můžete mrknout už teď online v předpremiéře úterní epizody seriálu Krejzovi! Jedno je jisté, bude to divočina!

Sdílejte článek
Štítky seriál krejzovi online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.