Krejzovi mají novou hvězdu na sociálních sítích a v módě. Čumpelíka!

Fero Čumpelík se neustále snaží přicházet s novými vynálezy. Tentokrát vynalezne unikátní kus oděvu. Podaří se mu s ním prorazit? To uvidíte v úterý ve 20.15 v další epizodě seriálu Krejzovi.

Jako vždy se jde Fero se svým vynálezem svěřit Janu Krejzovi v naději, že jej pozve do svého kutilského pořadu. Ani tentokrát se se svojí dokonalou kombinézou alias oblekem, do kterého se obléknete za pár vteřin, u Krejzy neuchytí.

Uchytí se ale u Anety, která se nemůže ubránit tomu, aby si svého praštěného souseda a jeho nejnovější nápad natočila. A záznam samozřejmě napostuje na sociální sítě.

Podívejte se na to ve videu ze seriálu Krejzovi:

To ovšem ani Aneta, ani Čumpelík netuší, že video se stane virálním hitem. A co víc, Čumpelíka si všimne slavná módní návrhářka, která zatouží po spolupráci s ním. Jak to dopadne? Vážně se Čumpelík stane hvězdou?

To si pište, že ano, a možná se konečně dostane i do televize. Podívejte se na to v úterý ve 20.15 na Primě v dalším dílu seriálu Krejzovi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.