Krejzovi se vracejí na obrazovky. Sledujte je v úterý na Primě!

Vánočně-novoroční vysílací pauza skončila a seriál Krejzovi se vrací na televizní obrazovky. Na nejnovější epizodu se podívejte už v úterý 15. ledna na Primě od 20.15!

Damovi řeší výchovu svých dětí. Vypadá to, že totiž nevychovávají rodiče děti, ale že je to naopak.

Luky není navíc vůbec nadšený ze svých nových spolužáků. Připadají mu totiž poněkud nedovyvinutí!

Podívejte se na video:

Kromě spolužáků ale bude mít Luky problém také s paní ředitelkou. A jak se ukáže, s tou samou ředitelkou měla problém i jeho máma Bára. Ta se rozhodne ředitelce veškerá příkoří svá i svého syna oplatit.

Pořádně to ředitelce opepří:

Luky si ale „slízne“ postih nejen za to, že je trochu jiný než jeho spolužáci, Ale také za pomstu, kterou ředitelce přichystali jeho rodiče. Nakonec to ale možná dopadne v jeho prospěch…

Nový Jan Krejza

Čumpelík má nový vynález – voňavé telefonování. A vypadá to, že je to jeden z mála vynálezů, který za něco stojí… Dokonce i Krejzovi se to nebude zdát jako úplně špatný nápad!

Plánu se nakonec nechopí ani Krejza ani Čumpelík, ale Márty a jeho kamarád Richard. V Mártyho dílně si za tím účelem vytvoří přímo chemickou laboratoř.

Problémy s financemi

Rádio Best se stále potýká s finančními problémy. Šéf Michal proto vysílá Danku za potenciálním obchodním partnerem. A protože se jedná o partnera, který již jejich nabídku několikrát odmítl, má Michal pár tipů, jak oblečená by na schůzku měla Danka jít. Ta to ale vidí vše trochu jinak:

Jak to tak vypadá, smlouva klapne. Ale bude mít jeden velký zádrhel!

Jaký? Podívejte se na video:

Jak to dopadne? Bude Mirko stejně špatný moderátor jako je kouč? Sledujte Krejzovy v úterý 15. ledna od 20.15 na Primě a dozvíte se to.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.