Luky a Viv mají miminko. Jak se to tak přihodí? Sledujte ve čtvrtek seriál Krejzovi

Že by to Luky s Vivien vzali ve svém vztahu tak hopem? Až tak horké to nebude, každopádně se ale bude celá čtvrteční epizoda seriálu Krejzovi točit kolem péče o mimino. Dívejte se na Primu ve 20.15.

Petr byl vždy hrdý na svoji paměť a to, že nikdy nic nezapomíná. To se ale začíná měnit, Petr na sobě pozoruje, že jeho paměť již není, co bývala. Když navíc zjistí, že má v rodině Alzheimerovu chorobu, zpozorní a sám sebe přesvědčí o tom, že se u něj tato degenerativní nemoc začíná projevovat.

Co s tím? Nejprve je potřeba nastudovat základní symptomy. Čumpelík to ale klasicky pochopí všechno úplně jinak!

Mrkněte se na sestřih ze seriálu Krejzovi:

Luky a Vivien evidentně posouvají svůj vztah o něco dál. V rámci školního projektu se starají o miminko. To má díky Lukyho naprogramování stejné fyziologické funkce jako živé dítě, a vyžaduje také stejnou péči. Luky z péče o dítě nadšený není, zato na Vivien je vidět, že by se v miminku našla. Což celkem logicky vyděsí Báru i Helenku.

Podívejte se na video:

Matka i babička mají pocit, že na dítě je v případě Lukyho a Viv poměrně brzy. Jak se ale zdá, Luky jejich názor naštěstí sdílí. A je otázka, jak dlouho bude bavit i Viv pečovat o poměrně náročné elektronické miminko, které se na týden stane nedílnou součástí rodin Krejzových a Flanderkových.

Další problém pro Annu

Anna nabírá nové zaměstnance coby náhradu za Janu, kterou vyslala za sebe na bláznivou cestu kolem světa. Je to ale řehole, sehnat kvalitního zaměstnance není v dnešní době snadné. Když se tedy dozví, že se Jana z dovolené vrátila předčasně, sice svoji kamarádku lituje, na druhou stranu to ale bere jako velkou šanci, jak získat skvělou pracovní sílu zpátky.

Jenže Jana v poslední době není moc v pohodě, cesta kolem světa evidentně nezapůsobila tak, jak by měla, a ona se stále nemůže smířit s tím, že ji opustil manžel. A jak jinak problémy řešit než alkoholem? Možná by ale Anička našla pro nastalou situaci řešení…

Jak dopadne plán Aničky na seznámení Pavla a Jany? To uvidíte ve čtvrtek v další epizodě seriálu Krejzovi, která startuje ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky seriál krejzovi online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.