Mártyho začnou v seriálu Krejzovi stíhat stíny minulosti. Jaký průšvih má? Dívejte se ve čtvrtek

Márty není žádný svatoušek, v minulosti měl problémy se zákonem. Ty se mu začínají vracet jako bumerang. Sledujte to v seriálu Krejzovi ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Před pár lety Márty nešťastnou náhodou poranil na ulici starší dámu. Vzhledem k úrazu, který jí způsobil, a tomu, že roli sehrálo i malé množství marihuany, stál Márty dokonce před soudem a byl nucen žít rok v domácím vězení ve vile Krejzových. Nyní se minulost začíná opět ozývat.

Podívejte se na upoutávku seriálu Krejzovi:

Až do natáčecího studia za ním dotyčná dáma přijde. Ač se zpočátku tváří, že vlastně nic nepotřebuje, opak je pravdou. Paní Pivoňková chce po Mártym peníze na speciální polštář na poraněnou krční páteř.

Jak je přesvědčený Jan Krejza, jednou žádostí to určitě nebude končit. Mártymu se to věřit nechce, zanedlouho se ale přesvědčí o tom, že paní Pivoňková se míní stát trvalou, a dost nepříjemnou součástí jeho života.

Firma v ohrožení

Firma Ondry Dama, v níž má podíl, začíná prosperovat. Vypadá to na perfektní zakázku za velké množství peněz. Jenže jakkoliv se všechno jeví růžově, možná je to jen počátek komplikací, které Ondřejovi a celé firmě přislibuje byznysmen Mareš, který si na firmu dělal zálusk. Tohle bude těžký oříšek, firmu navíc čeká i kontrola z finančního úřadu.

Konkurence v televizi pro Danku

Danka řeší situaci v seriálu mazlíčci. Jak tvrdí, bude se do natáčení vracet coby moderátorka její konkurence, nesympatická Eva. Protože žije s bohatým sponzorem televize, může si evidentně dovolit, co chce. Eva je prostě mrcha, s níž se vyjít nedá. Tak ráda by udělala kariéru v televizi, že je schopná udělat cokoliv. Pro Danku ale bude možná Eva až příliš silný soupeř. Danka se o tom v má v nejbližší době sama přesvědčit….

Pája by ale možná měl řešení:

Seriál Krejzovi sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.