Měla by Danka chodit v bikinách do práce? Podle Michala rozhodně!

Že to mezi Dankou a Michalem tak trochu jiskří, toho jste si již v Krejzových určitě všimli. Michalovi je navíc jasné, že Danka jako krásná žena má šanci na svůj vzhled „uhrát“ i nejednu výhodu pro celé Rádio Best. Sledujte seriál Krejzovi již v úterý 15. ledna od 20.15 na Primě.

Rádio Best se stále potýká s existenčními problémy, honba za penězi inzerentů zkrátka nikdy nekončí. Nyní na Danku čeká další záludný úkol. Domluvit spolupráci s inzerentem, který už rádio v minulosti několikrát odmítnul.

Michala proto napadne, že by stálo za to, kdyby se Danka oblékla o něco vyzývavěji než obvykle, protože by to mohlo potenciálního inzerenta pozitivně naladit. A v lepším úboru by rovnou mohla začít chodit i do práce…

Podívejte se na video:

Jak nakonec schůzka s inzerentem dopadne? Skutečně vyrazí Danka v minisukni, nebo si do toho od svého šéfa nenechá mluvit? Sledujte Krejzovy v úterý 15. ledna od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.