Michal bude litovat. Čeho? Mrkněte se na extra video ze seriálu Krejzovi

Pája má naprosto jasno v tom, jak to je mezi Dankou a Michalem. Oni dva to ale až tak nevidí… Kdo má pravdu? To uvidíte již ve čtvrtek ve 20.15 na Primě v seriálu Krejzovi.

Danka Krejzová opouští Rádio Best, souhlasila totiž s nabídkou Vládi, aby se stala produkční jeho nového televizního pořadu. Michal Danku samozřejmě pustí, chápe, že je to pro ni skvělý kariérní postup.

Podle Páji by ji ale neměl tak lehce pouštět. Pájovi je totiž jasné, že Michal si Danky zdaleka necení jenom jako zaměstnankyně, ale že ji má rád a možná i něco víc i lidsky. To ale Michal samozřejmě odmítá.

Podívejte se na extra video ze seriálu Krejzovi:

Kdo z nich dvou bude mít nakonec pravdu? To uvidíte již ve čtvrteční epizodě seriálu Krejzovi, která začíná ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.