Pája s Dankou okradou v úterý v seriálu Krejzovi Sabinu. A málem skončí na policii!

Pája nevynechá jedinou chvíli, kdy může Sabinu poškádlit. V úterý v seriálu Krejzovi ale trochu přestřelí. Sabině totiž ukradne soutěžní los s opravdu vysokou hodnotou… Dívejte se na Primu ve 20.15, jak děsivě to dopadne.

Vztahy na pracovišti nejsou v Rádiu Best zrovna nejlepší. Všichni jsou trochu vedle z nového šéfa Honzy, který je sice skvělý byznysmen, ale lidsky si s ostatním osazenstvem rádia úplně nesedne. A o nesnášenlivosti Sabiny & Kamila vůči Pájovi a Dance by se také daly popsat stohy papíru.

Teď ale Páju napadne, jak Sabinu vytrestat. Nepříjemná kolegyně si totiž vsadila sportku, taková čísla, která jí poradila její zesnulá babička. A Sabina je nyní přesvědčená, že los je určitě výherní.

O tom má dost pochybností Pája, a právě proto se rozhodne Sabině los „stopit“ a rovnou jí na něj i připsat vzkaz od zesnulé babičky. Jenže co čert nechtěl, kombinace čísel, kterou Sabina vsadila, samozřejmě bude výherní. A nebude se hrát o malou částku, ale o sto tisíc korun. Tohle zavání průšvihem….

Podívejte se na to ve videu ze seriálu Krejzovi:

Není to ale jediný průšvih, Krejzovi budou žít také tím, že někdo do rodiny přitáhl vši. A aby toho nebylo málo, Aneta si najde nového kluka, s čímž nebude zásadně souhlasit její matka Anna. Ta je přesvědčená, že s podobným floutkem, jak se Jerry jeví, nebude mít Aneta šanci dostudovat vysokou školu.

I když se tedy Aneta dušuje, že mezi ní a Jerrym (zatím) nic není, její matka se nepřestává nervovat. A pod jakoukoliv záminkou je ochotna svoji dceru s Jerrym šmírovat. Tady ale zakročí mužská část rodiny Krejzových.

Sledujte ve videu, jak Annu uzemní:

Pavel Vymeš se chystá opustit bratrovu veterinární praxi a už se připravuje na přesun na kliniku. Jak ale „vyčenichá“ Zdenička Kramperová, Pavlovi se nějak podezřele nechce veterinu svého bratra opustit. Čím to? Za vším samozřejmě hledej ženu, a to Livii. Pro Pavla je krásná blondýnka stále nedosažitelnou kořistí, což si samozřejmě nemůže nechat ujít. Ale Zdenička v tom má jasno, není to Pavel, kdo je na lovu, ale Livie!

Jen Pavel se s tím nějak nechce smířit:

Opravdu Pavel zůstává jen kvůli Livii? A jak to dopadne s Pájou a Dankou, opravdu půjdou kvůli ukradenému tiketu bručet? Sledujte seriál Krejzovi již toto úterý od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky seriál krejzovi online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.