Přestřelka mezi Pájou a Sabinou: Kdo si bere peníze za sex? Mrkněte se na video

Majitel Rádia Best se sice s ochodem Michala změní, některé věci jsou ale neměnné. Třeba jako nevraživost mezi Sabinou a Pájou. Pája kolegyni nařkne z toho, že si za sex bere peníze, a na přemrštěnou reakci nebude nikdo dlouho čekat. Jak se na to bude tvářit nový majitel rádia? Dívejte se na další epizodu seriálu Krejzovi v úterý ve 20.15 na Primě.

Honza Roubal je novým majitele Rádia Best. Je to právě on, na koho Michalovi sehnala kontakt Danka. Jak to tak vypadá, Honza bude poměrně v pohodě šéf, tak jako byl Michal.

Hned první den se stane svědkem jedné z běžných potyček mezi Pájou a Sabinou. Pája tentokrát Sabině naprosto natvrdo vpálí, co si o ní a jejích životních návycích myslí.

Mrkněte se na to ve videu ze seriálu Krejzovi:

Všichni jejich kolegové se budou bavit, a i když se Roubal tváří tvrdě, vypadá to, že má pro podobné záležitosti pochopení.

Zajímá vás, jak si Honza „sedne“ se sestrami Krejzovými a která z nich mu bude nejvíc sympatická? Pak se nezapomeňte dívat na další epizodu seriálu Krejzovi v úterý ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky seriál krejzovi online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.