Skandál v seriálu Krejzovi: Že by se dal Petr po svatbě s Annou na ženské?

Petr Vymeš působí v poslední době maximálně spokojeně. Konečně se k němu vrátila Anna. Proto v první epizodě seriálu Krejzovi po prázdninách určitě překvapí nejednoho diváka, když začne svádět jednu z majitelek svého pacienta. Co to? Dívejte se v úterý ve 20.15 na seriál Krejzovi na Primě.

Od doby, co se s ním Anna rozvedla, byl Petr jako tělo bez duše. Když už to konečně vypadalo, že by nakonec přece jen mohl najít štěstí s jinou ženou než Aničkou, stejně to nedopadlo. Na dobrý konec ale přece jenom došlo, když si těsně před prázdninami Anna Petra zase vzala a vrátili se k sobě.

Že by ale Petr v manželství chytal roupy? Nebo jak jinak si tohle podivné chováni vysvětlit.

Podívejte se na ukázku se seriálu Krejzovi:

Kdo ale Krejzovi sleduje, ten dobře ví, že svůdníkem není Petr, ale jeho jednovaječné dvojče Pavel, který se právě rozvedl, „sekl“ s prací a přistěhoval se za svým bratrem a jeho praštěnou rodinou. Co myslíte, jak do Krejzy rodinky zapadne?

A rozeznají od sebe vůbec Krejzovi Petra a Pavla? Sledujte video:

A nezapomeňte se dívat na celou epizodu seriálu Krejzovi již v úterý ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.