Smutná zpráva zasáhla nejen seriál Krejzovi. Zemřel Václav Postránecký, představitel Jana Krejzy

Václav Postránecký ztvárňoval v oblíbeném komediálním seriálu Krejzovi jednu z hlavních rolí a hlavu celého rodu Krejzových, postavu Jana Krejzy. V úterý večer, kdy podlehl vážné nemoci, jsme se bohužel s touto hereckou osobností rozloučili.

“Náš všechny, herce i štáb, tato nešťastná zpráva velmi zasáhla. Do poslední chvíle jsme doufali, že se pan Postránecký uzdraví a vrátí se mezi nás v plné síle a začne opět natáčet. Pro všechny, kdo byli v tu chvíli, kdy přišla tato smutná zpráva, na place a natáčeli Krejzovy, to byla těžká chvíle. Na minutu se tak přerušilo natáčení a všichni jsem panu Postráneckému věnovali krátkou vzpomínku. Je nám to všem nesmírně líto a vyjadřujeme upřímnou soustrast rodině a všem jeho přátelům. To je vše, co k tomu můžeme říct,” Krejzovi.

Podívejte se na video ze seriálu Krejzovi s Václavem Postráneckým:

Václava Postráneckého v seriálu Krejzovi, ale i v pořadu Prima Receptář nahradil jeho herecký kolega Oldřich Navrátil. Ten nabídku přijímal jako dočasnou s tím, že až se Václav Postránecký uzdraví, do obou pořadů se vrátí. K tomu již bohužel nedošlo.

Václav Postránecký ztvárnil řadu nezapomenutelných rolí. Jednou z nich je rozhodně i postava bodrého moravského vinaře Bedřicha Pavlíčka v komediálním seriálu televize Prima Vinaři.

Připomeňte si ho v extra rozhovoru k seriálu Vinaři:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.