Tajná oslava pro Ondru k narozeninám se totálně zvrtne! Dívejte se na to ve čtvrtek v Krejzových

Kdepak, nic u Krejzových nemůže proběhnout normálně, a to ani oslava narozenin. Bodejť by také ne, když je to oslava tajná, kterou oslavenec odmítá… Co všechno se může pokazit? Mimo jiné hudba, masérka, hosté nebo třeba i chování dalších členů rodiny. Dívejte se ve čtvrtek na Primě od 20.15 na další epizodu Krejzových.

Ondrovi se blíží polokulatiny. Je na tom dost podobně jako Jan Krejza, který nemá rád ani oslavy, ani překvapení. Jeho manželka Bára se to rozhodne respektovat a žádnou oslavu nepřipravuje. Jenže se do situace vloží Anna, rozená organizátorka. Podle ní se žádné velké výročí, jakým pětačtyřicáté narozeniny rozhodně jsou, nesmí obejít bez oslavy!

Ondra má navíc oprávněné obavy, že dostane jakýsi šílený dárek, který hledá jak malý kluk po celém domě. Je mu hned jasné, že detektor kovu je onen utajený dárek!

Podívejte se na jeho dedukci ve videu:

Záležitost tajné oslavy konzultuje Anna zkonzultuje s Bárou, která utajenou oslavu pro manžela ale vůbec neschvaluje. Anna se proto rozhodne zorganizovat vše na vlastní pěst. Chudák Ondra neví, co ho čeká. Anna se položí do organizace – obvolá Ondrovy známé, zajistí jídlo i zábavu, pozve také Ondrova otce, který ale omylem přijede o den dřív. Plán se začíná bortit jak domeček z karet!

Chudák Danka

Danka jde naplno do vztahu s Ivanem. Při přípravách na velké rande jí sekunduje Pája, který je přesvědčený o tom, že Danka sama by přípravu podcenila, zejména co se výběru prádla týče…

Jenže Dance se staví všechno do cesty. Především Sába, které by se Ivan zamlouval, a ještě o to víc, že by vztahem s ním měla jedinečnou možnost naštvat Danku… A přece jen, Ivan jako dědic impéria finančně orientované Sabině také imponuje. Udělá tedy cokoliv, aby vztah narušila a Danka s Ivanem budou mít plné ruce práce, aby si našli čas sami pro sebe.

Nebude to ale zdaleka jenom o Sabině, do každé intimní chvilky osud Dance a Ivanovi něco postaví. Když to není zdravotní problém Sabinina otce, je to rozložený Ivanův soused, kterého podvádí manželka…

Dokonce ani soused Olda, který překazí vášnivou noc, nebude poslední kapkou do smutné story Danky a Ivana.

Petrův nový tatínek?

Petrova matka je opět volná. Když ale zjistí, že tolik nenáviděnému Bachorovi jeho slepičí farma a prodej vajíček vynáší dost peněz, svůj názor přehodnotí. Bachor nyní vypadá jako ideální partner. Jenže na jak dlouho?

Jak nakonec dopadne Ondrova oslava? Bude to super překvapení, nebo totální propadák? A sblíží se konečně Danka s Ivanem? To se dozvíte ve čtvrtek od 20.15 na Primě v další epizodě Krejzových, na kterou se ale můžete podívat už nyní v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.