Takový mumraj může nastat jen v Krejzových! Proč se budou schovávat Aneta i Damovi? Dívejte se v úterý

Vila Krejzových má o víkendu zet prázdnotou. Hnutím osudu a několika náhod v ní ale bude pořádně živo a v jeden moment se před sebou samými bude schovávat cirka 10 lidí. Jak k podobnému mumraji dojde? To uvidíte v úterní epizodě Krejzových, která startuje na Primě ve 20.15.

Bára s Ondrou dostanou od svých dětí nečekaný dárek k výročí svatby – relaxační pobyt v luxusním resortu. Oběma jim přijde záležitost dost podezřelá, navíc vyjde najevo, že by měli rodinnou vilu a své ratolesti opustit hned ještě ten samý den. Kdo by měl děti pohlídat? Nabídnou se Petr s Aničkou a tím pádem výjezdu nic nebrání.

Petr má dokonce v plánu vyrazit na ranč za Livií, kde jí má pomoci očkovat koně. Viktorce se nápad moc líbí, dokonce i Anně se zdá, že by nakonec výlet nemusel dopadnout tak špatně.

Jediný, komu se na výlet na westernový ranč nechce, je pochopitelně Luky. Jeho otec mu ale dokáže správně vysvětlit, proč by na výlet měl s Petrem a Annou jet. Jak?

Podívejte se na video z Krejzových:

Toho, že by měla být rodinná vila prázdná, se rozhodne využít i Aneta, která v ní uspořádá mejdan, přičemž rodičům samozřejmě namluví, že se o víkendu plánují u kamarádky učit na maturitu.

Žárlivá Anna

Ani jeden z výletů, tedy Damovic výlet za romantikou a výlet Petra s Annou a dětmi na ranč, ale nedopadne tak, jak by měl. Romantický hotel se ukáže jako barabizna plná švábů a Anna se zase ukáže jako řádná žárlivka, kterou zdravě naštve, když uvidí Petra, jak se dobře baví s Livií. Sebere proto Viktorku a Lukyho a vrací se domů. Protože je Luky dosti důvtipný, je mu jasné, co za jejich náhlým odjezdem z ranče vězí.

A Annu nebude vůbec šetřit:

Jenže v rodinné vile nejenže našli azyl Bára a Ondra, ale taky Aneta a její partička. Ti pořádně překvapí manžele Damovy, kteří netuší, oč se vlastně jedná:

Mnohem větší pozdvižení ale způsobí příjezd Anny s Lukym a Viktorkou. Že Anna nesmí načapat Anetu, to je jasné.

Ale proč se schovávají Bára a Ondra? Přece nechtějí ranit city svých dětí!

Kája chce miminko

Na city bude v úterní epizodě Krejzových brnkat v rádiu i Danka. Tématem jejích nočních hovorů totiž budou těhotné ženy, které se nechtějí stát matkami, naopak plánují dát své nenarozené dítě k adopci. A právě toho se chytí Kája, který by s Pájou v partnerství tuze rád vychovával dítě. Rozhodne se neponechat nic náhodě a bude se snažit na jednu z Dančiných žen v rádiu zapůsobit.

Posuďte ale sami, zda to takto půjde:

Celá věc má navíc háček, Kája by sice dítě vychovávat uměl, Pája se ale na otcovskou roli moc necítí. Změní názor, nebo se nakonec miminko stane důvodem velkého rozbroje mezi budoucími manželi? To uvidíte v úterní epizodě Krejzových. Dívejte se na Primu ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.