Vážně Danka v Krejzových randí s Michalem? Vždyť má přece svého kováře

Danka je zamilovaná do kováře Marka. Podle Páji to ale trošku vypadá, jako by se o ni snažil také její šéf Michal. Jak to je ve skutečnosti? Udělejte si názor v úterní epizodě Krejzových, která začíná ve 20.15 na Primě.

Ondru čeká odvolací komise. Je přesvědčený o tom, že všechno dobře dopadne a už se vidí se v Praze, se svým životem opět ve svých rukou. Luky mu neustále dává „sežrat“, že se kvůli jeho průšvihu nebude moci vrátit do školy, celé rodině se moc nelíbí, že se museli uskrovnit v rodinné vile Krejzových. Právě proto Ondra tolik touží po tom, aby už proběhlo řízení, které mu vrátí jeho licenci.

Danka, Marek, Pája a Michal?

Danka je zamilována do kováře Marka. Pája si přijde trochu odstrčený na druhou kolej a tato pozice se mu coby manželovi vůbec nelíbí…

Koho ale Danka na druhou kolej odstrčit nemůže, to je Michal, který ji pozve na večeři s klienty.

Klienti se ale trochu opozdí a Pája pojme podezření, že se vůbec nemělo jednat o schůzku s klienty, ale o promyšlený trik Michala, jak pozvat Danku na rande. Ale tohle se přece nemělo vůbec stát, vždyť Danka má Marka! A ještě že má také Páju, který coby nejlepší kámoš a manžel v jednom dokáže vždy dobře poradit...

Nový styl Petra z Krejzových

Petr bude řešit hadího pacienta, který se přidusí myší. Vypadá to, že má nicméně problém nejen had, ale také paní, která jej na veterinu přinesla. Hlídá totiž hada svému manželovi, který hada miluje asi o něco víc než ji.

Krejzovi sledujte také ONLINE na iPrima.cz!

Kromě toho ale na Petra čeká mnohem zapeklitější oříšek – změna stylu. Jeho bývalá manželka, dcera i matka jsou předsvědčeny, že to, jak se obléká, není zrovna košer, a samozřejmě se mírně submisivnímu Petrovi pokusí pomoci. Nejdále svou pomoc dotáhne Aneta…

Podívejte se na video, jak otce vyfikne:

To jeho matce se jeho nový styl moc líbit nebude…

Se svou troškou do mlýna se rozhodne proto přispět i ona. A nakonec se Petra zželí i jeho bývalé ženě Aničce. Která z nich má, co se Petrova oblečení týká, nejlepší vkus? To se dozvíte v úterý od 20.15 na Primě v další epizodě Krejzových.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.