Ve čtvrteční epizodě seriálu Krejzovi si připomenete Velikonoce. Jak je rodina Krejzových slaví?

V reálném světě máme již Velikonoce za sebou, v tom seriálovém nás teprve čekají. Krejzovi je budou slavit již tento čtvrtek od 20.15 na Primě.

Velikonoce Jan Krejza prostě miluje. Jednou v roce si díky nim může konečně užívat, jako by byl malý kluk. Právě proto každoročně chodí na koledu se svými přáteli.

Součástí velikonočních tradice je samozřejmě i pletení pomlázky. A nebyl by to Čumpelík, aby nevymyslel dokonalý vynález, který mu pletení pomlázky ulehčí. Ale opravdu mu ulehčí?

Mrkněte se na extra video z Krejzových:

Není to sice vinou čumpletačky, ale vypadá to, že se letošní Velikonoce moc nevyvedou. Krejzovi přátelé totiž vinou nemocí, stáří, nebo jiných povinností na koledu s Krejzou nemohou. Hlava rodiny Krejzových se proto pokusí sehnat náhradu, jenže koho? Veterináře Petra, právníka Ondru nebo snad Mártyho? Ti jako velcí milovníci tradic moc nevypadají… A tak se zdá, že to letos budou pro Jana Krejzu smutné Velikonoce. Nebo ne?

Minimálně se celá rodina alespoň dobře nají. Tedy pokud nebude vařit Anna, která připravuje dietního beránka. Na něj se ale nikdo z rodiny netěší.

Podívejte se na exkluzivní video ze seriálu Krejzovi, jak jí to všichni natřou:

Velikonoční svátky samozřejmě slaví i Flanderkovi. Martě se ale koncept českých Velikonoc moc nelíbí, má raději, ostatně jako ve všem, tradice americké.

Z toho ale budou mít holky Krejzovy psinu. Podívejte se na video:

Proč ale vlastně Marta klasické Velikonoce nemá ráda? Poleze to z ní jako z chlupaté deky, ale hlavním důvodem je, že je Lubor s pomlázkou poměrně zbrklý a Marta vždycky dostane až moc. Ostatně Lubor se tím sám rád i chlubí.

Uvidíte to v tomto videu ze seriálu Krejzovi:

Ondra Dam dostává snovou práci se snovým klientem. Nebo si to alespoň myslí. Jak se ale ukáže, s novým, sympatickým klientem započne ta pravá právnická rutina – aneb bytí v práci od nevidím do nevidím. Není proto divu, že Ondra pak občas vídá trochu neobvyklé věci...

Na seriál Krejzovi se dívejte ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.