Věčně pozitivně naladěná Anna? Tohle jste v seriálu Krejzovi nezažili. Sledujte předpremiéru

Anna je konzervativní, miluje řád, a také jej vyžaduje od všech kolem sebe. Když se z ní ale kvůli sázce stane vysmátá pohodářka, rodina to dost pocítí. Jak? Na to se podívejte už teď online v předpremiéře další epizody seriálu Krejzovi.

Anna je přesvědčená o tom, že ačkoliv ji její rodina často „prudí“ kvůli tomu, že je příliš upjatá a přísná, a všechny kolem peskuje, je to jediná možnost, jak udržet chod celé rodiny jakž takž v chodu.

Jednoho rána se to ale změní, a Anna se rozhodne rodině dokázat, že má pravdu. Jak? Přesným opakem – vsadí se, že, když přestane rodinu do konce týdne komandovat, pořádek v rodině se zhroutí.

Mrkněte se na uzavření sázky:

Jak si Anna jako věčně pozitivně naladěný smíšek povede? Dost možná vás to překvapí, ale bude to zvládat na jedničku. Jen všichni ostatní z toho budou mírně vyvedeni z míry. Zavládne vilou opravdu chaos? Mrkněte se na to už teď v exkluzivní předpremiéře další epizody seriálu Krejzovi v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.