Věčně pozitivně naladěná Anna? Tohle jste v seriálu Krejzovi nezažili. Sledujte předpremiéru

Anna je konzervativní, miluje řád, a také jej vyžaduje od všech kolem sebe. Když se z ní ale kvůli sázce stane vysmátá pohodářka, rodina to dost pocítí. Jak? Na to se podívejte už teď online v předpremiéře další epizody seriálu Krejzovi.

Anna je přesvědčená o tom, že ačkoliv ji její rodina často „prudí“ kvůli tomu, že je příliš upjatá a přísná, a všechny kolem peskuje, je to jediná možnost, jak udržet chod celé rodiny jakž takž v chodu.

Jednoho rána se to ale změní, a Anna se rozhodne rodině dokázat, že má pravdu. Jak? Přesným opakem – vsadí se, že, když přestane rodinu do konce týdne komandovat, pořádek v rodině se zhroutí.

Mrkněte se na uzavření sázky:

Jak si Anna jako věčně pozitivně naladěný smíšek povede? Dost možná vás to překvapí, ale bude to zvládat na jedničku. Jen všichni ostatní z toho budou mírně vyvedeni z míry. Zavládne vilou opravdu chaos? Mrkněte se na to už teď v exkluzivní předpremiéře další epizody seriálu Krejzovi v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.