Všehoschopná Marta: Co udělá pro hereckou kariéru Skarlet? To nechcete vědět

Marta by se pro své děti Vivien a Skarlet rozkrájela. Tentokrát ale překročí veškeré hranice. Dívejte se na Krejzovy v úterý ve 20.15 na Primě.

Marta se snaží, aby byla její dcera Skarlet herečka. Tahá ji tedy všude po konkurzech ve snaze uspět. Skarlet bohužel až tak velký herecký talent nemá, je to proto pro Martu dost často dosti náročná záležitost. Když Martu napadne, že by pro jednou mohly s sebou na konkurz vzít také Viktorku Damovou, věci se poněkud vymknou.

Viki je totiž evidentně lepší herečka než Skarlet, a když si jejího nesporného talentu všimne režisér, rozhodne se do hlavní role, kterou měla hrát Skarlet, přeobsadit právě Viktorku. To Marta nemůže dopustit!

Pro blaho své dcery je schopna udělat cokoliv, a to skutečně cokoliv.

Podívejte se na video z Krejzových:

Jak to nakonec dopadne? To uvidíte v 51. epizodě Krejzových, kterou vysíláme na Primě v úterý od 20.15. A pokud jste hodně zvědaví na Martiny kousky, podívat se na epizodu můžete již nyní v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.